HAKKIMIZDA

 

Öztürkler Ahşap 1999-2000'li yıllarda İstanbul’da kurulmuştur.

Faaliyetlerine Butik Mobilya imalatı ile başlamıştır.

Tecrübesi ve sektöründe verdiği güven duygusu ile kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek sektörde bugünkü konumuna ulaşmıştır. Ticaret alanında prensipleriyle müşteri nezdinde güven kapısı haline gelen firmamız müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda sürekli olarak ürün yelpazesini geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Öztürkler Ahşap sektöründe yaptığı beğenilen çalışmalarıyla proje ve bireysel olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda mobilya dekorasyon alanında modern, profesyonel makina parkuru ve uzman kadrosuyla üretimine devam etmektedir.

Yaptığı işlerde her zaman profesyonelliği ve sürekli gelişimi hedefleyen Öztürkler Ahşap müşterilerine en iyi hizmeti ve üretimi verebilmek için sektörel konularda kendini yenileyerek müşterilerine ve markalara hizmet verecektir.

Uzman ve güvenilir kadromuz sizlere en iyi hizmeti vermek adına, işlerimizin estetik ve kusursuz olmasını temel ilke edinmiş, Bu sebeple sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizle, birçok projeyi bu ilkenin bir sonucu olarak ve de kaliteli ürün ve işçilik ile teslim etmiştir.

Öztürkler Ahşap'ın faaliyatleri arasında;

İç mekan Mobilya Kapı , Mutfak dolabı , Ev mobilyası, Ofis mobilyası , Otel,Villa, Rezidans, Daire Mobilyaları imalatı ve uygulamaları bulunmaktadır.